• Неодамнешно
Инктастичен Денот На Вљубените Се Што Ви Треба Е Љубов И Кекси Маица
zoom_in

Инктастичен Денот На Вљубените Се Што Ви Треба Е Љубов И Кекси Маица

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Денот на вљубените Сите Што Ви Треба Е Љубов И Кекси Маица Inktastic Валентин Ден Сите Што Ви Треба Е Љубов И Cupcakes Возрасни Маица Машки Бура Камо Л. Совршен подарок Денот На Вљубените за вашата ќерка или внука училиште партија!. Прави симпатична подарок за бебешки туш за денот на Вљубените за пекари и слаткари!. Денот на вљубените Се што ви Треба Е Љубов И Кекси Маица во розова боја. 5.0 мл., претходно намален 100% памук, Беспрекорна јака од 1х1 ребро. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. cupcake симпатична јас среќно срце менс облека за возрасни облека маици маици.

Избор на купувачи..