• Неодамнешно
ACDelco Автоматски Менувач Вентил Тело Болт Одговара изберете: 2000 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 2006-ПОНТИЈАК Г6
zoom_in

ACDelco Автоматски Менувач Вентил Тело Болт Одговара изберете: 2000 - ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА, 2006-ПОНТИЈАК Г6

DEN 1929.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Acdelco Gm Оригинална Опрема Болт е гм-препорачана компонента за замена за еден или повеќе од следниве системи на возила : автоматски менувач/трансакл и/или рачен погон и оски. Оваа оригинална завртка за опрема ќе ги обезбеди истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс. Гм-препорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило. Нудејќи квалитет, сигурност и издржливост на ГМ ОЕ. Произведени во гм ое спецификација за вклопување, форма и функција. Дизајниран и тестиран според највисоките стандарди. Дополнителни Карактеристики Боја : Сребро. Заврши : Цинк.

Избор на купувачи..