• Неодамнешно
Уникатни Поволни Цени Женски Надвор Рамо Трепет Ракав Возбуда Чипка Спојување Макси Фустан
zoom_in

Уникатни Поволни Цени Женски Надвор Рамо Трепет Ракав Возбуда Чипка Спојување Макси Фустан

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со течни кратки ракави, овој стил на облекување на еластичен висок струк може да претставува романса и деликатес. Класичен надвор од рамото се среќава со половината на империјата, потсетувајќи се на омилениот фустан за одмор. Моделот носи ВО ГОЛЕМИНА XS (Висина : 5'8", Градите : 32,3 инчи, Половината : 23,2 инчи, Колкот : 35 инчи).Мерење (во инчи) ИнтернационализацијаОбем На ГрадитеПоловината ДебелинаПредни Должини36 5/826 3/839 5/838 5/828 3/840 1/8М-40 1/230 3/840 3/4Л43 3/433 1/241 3/8 XL46 7/836 5/841 7/8 Повеќе Стилови, Повеќе Избори, КЛИКНЕТЕ ОВДЕ. Уникатни Поволни Цени Женски Надвор Рамо Трепет Ракав Возбуда Чипка Спојување Макси Фустан 100% Полиестер. Увезени. Течни Кратки Ракави. Надвор Од Рамото. Империја Половината. Чипка Вметнете. Целосна Постава. Машинско Перење Ладно Со Слични Бои.

Избор на купувачи..