• Неодамнешно
Надувување Трансферот Секира - Партија Услуги -
zoom_in

Надувување Трансферот Секира - Партија Услуги -

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оди рударство за некое богатство. Оваа Пикакс на Надувување прави одличен реквизит за костим За Ноќта на Вештерките или претстава. Поделете им тематска забава и бидете сигурни дека никој не може да копа премногу длабоко со овие оски. Гостите ќе ги сакаат како фаворити за забави. Винил. Надуени 23 " х 19".● ПРЕКУ ШАЛТЕР Винил. Надуени, 23 "х 19".

Избор на купувачи..