• Неодамнешно
Јужна Мис Златен Орли 26 42 Скара Мат
zoom_in

Јужна Мис Златен Орли 26 42 Скара Мат

DEN 463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ќе се пумпа и подготвени за следната голема јужна Мис Златен Орли игра кога ќе го зграби овој 26 "х 42" Скара Мат. Се одликува со задебелени Јужни бои И графики На Мис Златни Орли кои со гордост ја покажуваат вашата фандом. Колегите обожаватели ќе им завидуваат кога ќе го видат ова слатко парче изложено во вашата пештера на обожаватели. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Винил. Не-лизгачка површина. Тешка винилна конструкција. Се вклопува под повеќето скари. Не треба да се користи на композитни платформа материјали. Лесно чистење со градинарско црево. Масло, пламен и УВ отпорни. Мери приближно 26 "х 42". Официјално лиценциран. Марка : Фан Душеци.

Избор на купувачи..