• Неодамнешно
Бош Пумпа За Гориво За Понтијак Виб, Без Единица За Испраќање Гориво, Во Резервоарот
zoom_in

Бош Пумпа За Гориво За Понтијак Виб, Без Единица За Испраќање Гориво, Во Резервоарот

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одговара на следниве возила : Понтијак Вибе2003 (подмодел : База, ГТ) 1,8 Л Ин-Резервоар2004 (подмодел : База, ГТ) 1,8 Л Ин-Резервоар2005 База 1,8 Л Ин-Резервоар, АВД2006 (подмодел : База, ГТ) 1,8 Л Ин-Тенкбош (НОВ) ОЕ ЗАМЕНА НА ПУМПИ ЗА ГОРИВО Оживејте го вашиот погон со цврст дизајн и сигурна, Ое-Стандардна Изведба Загарантирана Со Новите пумпи ЗА замена НА ое НА Бош. Од 1886 година, Бош разви иновативни производи—вклучувајќи свеќички, стартери, сопирачки и делови од системот за управување-за автомобилскиот резервен пазар.Прецизно формирана за да обезбеди директно вклопување и сигурна функционалност цврсто дизајнирана за трајни перформанси огромен опсег на увоз и домашни марки и покриени модели претрпе систематски развој И инспекција за да гарантира извонреден квалитет Бош 67484 Пумпа За Гориво За Понтијак Виб, Без Единица За Испраќање Гориво, Во Резервоарот Одговара Изберете : 2003-2006 ПОНТИЈАК ВИБРАЦИИ 4 Цил 1,8 Л и повеќе-додадете ја вашата возило до нашиот додаток за вклопување за проверка.

Избор на купувачи..