• Неодамнешно
28од 1 8ИД 3 4П Дижон Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Античка Бронза
zoom_in

28од 1 8ИД 3 4П Дижон Архитектонски Одделение Пвц Прободен Тавански Медалјон, Античка Бронза

DEN 4735.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашите четкани вештачки метални медалјони не само што траат долго, туку нудат најголема елегантна декорација на вашиот дом. Пвц материјалот ви дава долготраен и лесен за инсталирање производ, додека обичајната рачно завршена метална текстура ви ја нуди софистицираната фокусна точка што ја барате. Димензии : 28"ОД х 9 1/8"ИД х 3/4" П.Уникатни И реални четкани метални завршетоци. Неколку сложени и украсни филигрански дизајни. Може да се користи за таванот тела, како таванот изјава парче, или како ѕид мотив. Лесен, лесен за инсталирање и долготраен. Достапни се модерни, современи и елегантни опции.

Избор на купувачи..