• Неодамнешно
Ревлон Толку Жесток
zoom_in

Ревлон Толку Жесток

DEN 95.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Израмнете ја играта со течни облоги со ова стопено метално пенкало за ајлајнер што обезбедува моментална исплата на бојата со само еден удар. Флексибилниот врв и формулата за лесно лизгање го олеснуваат цртањето на остри линии. За разлика од другите пенкала со течни облоги, ова нема да се исуши пред своето време— специјално дизајнираното Капаче Со Мастило го одржува врвот заситен со интензивен пигмент и бисер, за да ја одржува бојата свежа. Отпорен на бранови, отпорен на дамки и без паѓање, тој е достапен во три сјајни нијанси : Вооружен Метал, Бронза и Ултравиолетова Фолија. Течно метално пенкало за ајлајнер (не молив!) со инстант исплата на бојата во само еден удар. Ова не е вашата вообичаена сјајна шминка за очи—повеќедимензионалните бисери и треперењето во оваа постава создаваат течен, рефлектирачки изглед. Специјално дизајнираното Капаче Со Мастило Го одржува врвот заситен со интензивен пигмент и бисер, за да ја одржува бојата свежа. Флексибилниот, кадифен врв и формулата за лесно лизгање го олеснуваат цртањето на чисти линии, добивањето крилест изглед или создавањето класични мачкини очи отколку што изгледа. Благодарение на пигментите со висок интензитет што се прилепуваат на капакот, овие целодневни нијанси се отпорни на бранови и отпорни на дамки, без паѓање. Достапно во три блескави нијанси инспирирани од благородни метали : Вооружен Метал, Бронза и Ултравиолетова Фолија.

Избор на купувачи..