• Неодамнешно
Костим За Ајкула За Доенчиња
zoom_in

Костим За Ајкула За Доенчиња

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дали вашето мало чудовиште треба да ја покаже својата страшна страна оваа Ноќ на Вештерките? Нека вашето малечко биде зло на морето со Овој Костим За Ајкула! Достапен во големина на доенчиња и мали деца, овој костим е направен од сто проценти полиестер. Костимот На Ајкулата содржи сиво-бела глава и комбинезон со прикачени стапала. Не само што овој костим го прави вашето малечко да изгледа како страшното суштество, туку и успева да биде симпатично во исто време. Бидете сигурни да дозволите вашата ајкула да владее со морето Оваа Ноќта на Вештерките со Овој Костим За Ајкула! Костим За Ајкула За Доенчиња.

Избор на купувачи..