• Неодамнешно
Ролит Призма 3-Парче Хардсајд Спинер Комбинација Брава Багаж Во Собата-Бургундија
zoom_in

Ролит Призма 3-Парче Хардсајд Спинер Комбинација Брава Багаж Во Собата-Бургундија

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нова перспектива за патување. Комбинирајќи го најдоброто од тврдиот и спинер свет, Колекцијата Призма успева да ве одведе таму полесно и со поголем мир на умот. Секоја торба е изградена лесна и смислено со подготвени ентериери што се чуваат безбедно. Абс школка изградба. Проширува два инчи за поголем капацитет за пакување. Двојна внатрешна преграда за патент со голем мрежен џеб од патент и ремени за компресија. Вградена трицифрена комбинирана брава. Дизајн на двојно тркало за вртење за непречена подвижност од 360 степени. Телескопска рачка со копче. Сребрена калај хардвер. Горните и страничните рачки за држење. 21 "Димензии : 21.5 " H x 14" L x 9" W - 6 lb (Внатрешни Димензии : 19.5" H x 13" L x 8 " W). 26 "Димензии : 26 " H x 17" L x 10.5" W - 7.7 lb (Внатрешни Димензии : 23" H x 15.5" L x 9.5 " W). 29 "Димензии : 29 " H x 20" L x 12" W - 9.3 lb (Внатрешни Димензии : 27" H x 18" L x 10.5 " W).

Избор на купувачи..