• Неодамнешно
Кобалт Закосен Раб Сатен И Полиран Бенд
zoom_in

Кобалт Закосен Раб Сатен И Полиран Бенд

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Заврши : Полиран И Четкан Ширина На Лентата : 6 ммматеријал : Примарно : Кобалтринг Вклопување : Стандардна Дебелина : 2 ммгравибилно : Да Тип На Производ : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој Материјал : Основно - Боја : Тип На Белење : Тип На Свадбена Лента : Закосен UPC 886774024905 Загарантирана Автентична Од Длето дизајнерска линија. Метал : Кобалт. Димензии : Ширина : 6,00 мм. Длето Накит Подарок Кутија. Ширина : 6,00 мм.Мажи.

Избор на купувачи..