• Неодамнешно
Conенска облека за спиење на женски радоспун, големини S до 3x
zoom_in

Conенска облека за спиење на женски радоспун, големини S до 3x

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Најдоброто, најлесно облекување што некогаш ќе ја поседувате. Дизајнирано во супер кадифен, супер минки полиестер за крајната удобност. Во подолга должина за дополнително покривање и топлина - совршено над пижамите или како транзициско парче кога се подготвувате наутро. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : јака од шал. Затворање : Отворен фронт со појас за само-вратоврска. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои; Фаукс трим на крзно. Суперминки облечена за жени од oyојспун.

Избор на купувачи..