• Неодамнешно
Гулаб Мажи+Грижа Машки Бар Сапун Длабоко Чист, 3. Оз. Барови
zoom_in

Гулаб Мажи+Грижа Машки Бар Сапун Длабоко Чист, 3. Оз. Барови

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сапун за тело и лице оди подалеку од само доставување длабоко чистење : помага да се заштити кожата од чувство на затегнатост и сува со својата единствена формула направена за машка кожа. Нашата уникатна технологија за сапун за тело е развиена за нега на машка кожа. Пената чисто се исплакнува без да остави зад себе мрсно чувство. Кога типичен сапун нема да го пресече, посегнете По Гулаб Мажи+Грижа. Гулаб Мажи+Грижата За Телото и Лицето ефикасно ги мие бактериите и ја храни вашата кожа. Овој машки сапун навлажнува подобро од обичниот сапун и лесно се мие за немрсно чувство. Оваа лента за тело не само што ја чисти, туку и ја остава вашата кожа да се чувствува здрава и силна. Со навлажнувачки крем, Гулаб Мажите+Грижа Длабоко Чисто Тело и Лице бар ја храни кожата која се чувствува здрава и силна.Овој # 1 Дерматолог Препорача сапун за тело и сапун за лице помага да се одржат нивоата на хидратација на кожата и да се заштити кожата од сувост. Гулаб Мажи+Грижа Длабоко Чисто Тело и Бар За Лице има класичен мирис и клинички е докажано дека се бори против сувоста на кожата. Редовниот сапун за машки шипки често може да ја остави кожата да се чувствува затегната и сува, но Мажите Гулаби+Нега Длабоко Чисто Тело и Лента за Лице помага во одржување на влажноста на кожата за да се обезбеди удобност и освежување на кожата. Гулаб Мажи+Нега Машки Бар Сапун Длабоко Чист, 3,75 мл, 8 Барови Гулаб Мажи+Нега Тело и Лице бар темелно ја чисти и хидрира кожата за поздрава, посилна кожа наспроти обичен Сапун Длабоко Чиста лента која ефикасно ги мие бактериите, ја храни вашата кожа.Барате сапун за мажи што чисти, а истовремено помага да се заштитите од сува кожа? Гулаб Мажи+Грижа Длабоко Чисто Тело и Лента за Лице содржи зрна за прочистување и обезбедува длабоко, освежувачко чисто што ја остава кожата да се чувствува хидрирана и силна.To користете Гулаб Мажи+Нега Длабоко Чисто Тело и Шипка За Лице, навлажнете ја лентата за тело под туш и масирајте ја во лицето и телото за да создадете лесна пена пред темелно да ја исплакнете.

Избор на купувачи..