• Неодамнешно
Фустани на плажа За Жени Секојдневно Лето, Женски Фустан Со Врвки Со Шарени Бранови Со Врвки За Шпагети Со Врат Мини Фустан Со Џебови Без Ракави Летен Секојдневен Ф?
zoom_in

Фустани на плажа За Жени Секојдневно Лето, Женски Фустан Со Врвки Со Шарени Бранови Со Врвки За Шпагети Со Врат Мини Фустан

DEN 463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

пар елегантни пумпи или рамни чизми се доволни за да му дадат на фустанот стил на слободно време; со чанта, потпетици и женски фустан вие сте ѕвезда на секој настан. Ако имате какви било проблеми во купувањето или користењето на производот, ве молиме кажете ни да го решиме навреме можеби нема да можеме да го направиме секој производ совршен, но ние ќе се потрудиме да го решиме проблемот за вас вашето разбирање ќе биде многу ценето Материјал : Овие Фустани На Плажа За Жени Секојдневно Лето, Женски Фустан Со Врвки Со Бранови Со Пруги В-Врат Шпагети Ремен Мини Фустан Со Џебови Летен Секојдневен Фустан без Ракави се изработени од памук и полиестер, мек на допир, удобен и удобен дише за носење, лесен И издржлив, лесен за чистење И сушење, не е лесен За собирање Или деформирање, соодветната еластичност ја прави близу до вашата кожа, не премногу затегната Или лабава, давајќи ви удобно Искуство При носење.

Избор на купувачи..