• Неодамнешно
Поло со кратки ракави на Georgeорџ Машки
zoom_in

Поло со кратки ракави на Georgeорџ Машки

DEN 128.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без разлика дали работите од дома или фаќате некое време на застој, продолжете да се изладувате во ова машко поло од Georgeорџ. Одликувајќи се со влага за да се задржи суво и удобно, овој Поло има и супер-мека ткаенина и класичен, убав стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. опуштете се. Шири јака. Плакета со 3 копчиња. Кратки ракави; странични отвори. Ткаенина со мек допир; влага за губење. 88% полиестер/12% спандекс. Машина за перење. Увезени. Машки кратки ракави од Georgeорџ.

Избор на купувачи..