• Неодамнешно
Слободни Уметности Уметност На Боење Животни Боење Бк
zoom_in

Слободни Уметности Уметност На Боење Животни Боење Бк

DEN 367.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уметност На Боење Животни Бк Слободни Уметности Уметност На Боење Животни : 24 дизајни со апстрактни и реални слики на диви и домашни животни. Одлично за сите возрасти. Повторно откријте ги смирувачките придобивки и креативната стимулација на боењето!. Секоја слика е на 1 страница со перфориран раб за лесно прикажување и отстранување. Софтвер, 48 страници. Објавено Година : 2015. ИЗБН 978-1-4647-5455-5.

Избор на купувачи..