• Неодамнешно
Деца момчиња тела дневно цртан филм животински печатени печатени ракави со слатки спортови на отворено, носат меки скокови
zoom_in

Деца момчиња тела дневно цртан филм животински печатени печатени ракави со слатки спортови на отворено, носат меки скокови

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : Биста : 46cm/18.11 '' Должина : 48cm/18.90 '' Препорачана возраст : 0-3 месеци Големина : Б биста : 48cm/18.90 '' Должина : 52см/20,47 '' Препорачана возраст : 3-6 месеци Големина : Големина на месечно C Биста : 50см/19,69 '' Должина : 56см/22.05 '' Препорачана возраст : 6-9 месеци Големина : Д биста : 52см/20,47 '' Должина : 60см/23,62 '' Препорачана возраст : 9-12 месеци Големина : Е биста : 54см/21.26 '' Должина : 64см/25,20 '' Препорачана возраст : 12-18 месеци природно дизајнирани да ги одржуваат вашите момчиња или девојчиња удобни и здрави цел ден. Истражете импресивен подарок за девојче. Материјал : Направено од мека и удобна ткаенина, пријателска за кожата на вашето бебе, мека и удобна за носење. Роденден, плажа, реквизити за фотографија, носење на игра, семеен ден, домашна облека, одлична есен зимска облека. Комплименти од овој сет. Овој сет на каросерија е убав за повеќе наврати, без разлика дали се лепи низ куќата, активна игра или се облекува . добро се совпаѓаат со панталони за бебиња, капачиња за бебиња и чорапи за бебиња . Убавиот подарок : Одлична облека за надавање!. Разновидно носење : Овие облеки за бебиња унисекс се идеални за положување како бебето подлога или да се носат сами. Тие се одлични за секоја пригода, без разлика дали е време на игра или време . Убава облека за девојчиња за бебиња момчиња или девојчиња подарок, облечен додека се релаксирате дома, да играте надворешни страни или на дневната грижа. Убав бебиња што одговара за новородените најважни работи, фотографии за бебиња, роденденски забави, Божиќ и разни фестивали.

Избор на купувачи..