• Неодамнешно
Република 520-282-H08- Државниот универзитет во Кливленд жени заптивка маица, Хедер Греј-Голем
zoom_in

Република 520-282-H08- Државниот универзитет во Кливленд жени заптивка маица, Хедер Греј-Голем

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Womenените ја запечатуваат Wенската маичка на Wенската република се одликува со смела извонредна дигитална печатена графика на вашиот омилен тим на колеџ. Дизајнот за фитинг на формата и конструкцијата со кратки ракави ви овозможува да ги покажете кривините. Покажува на сите колку сте горди што сте научник, додека изгледате модерно, кошула што го кажува сето тоа. Features Digital Print Short Sleeve Form Fitting, V Neck Machine Washable Lightweight and Durable Officially Licensed Specifications Color : Heather Grey Size : Large Gender : Women League Name : NCAATeam Name : Cleveland State University Material : 100% Cotton- SKU : WRPB574016 W Republic 520-282-H08-03 Cleveland State University Women Seal T- Кошула, Хедер Греј - голема.

Избор на купувачи..