• Неодамнешно
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Обетки Со Обрач со Тркалезни Цевки исечени Со Дијаманти
zoom_in

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Обетки Со Обрач со Тркалезни Цевки исечени Со Дијаманти

DEN 9727.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Добијте сјаен и сјаен изглед со овие обетки со кружен обрач со дебелина од 2 мм во 10 каратно жолто злато. Брилијантната завршница со дијаманти ја рефлектира светлината од секој агол. Овие обетки од 41, 02х39, 37мм се прицврстени со затворачи за жица и спојка.Метална Тежина : 1,60 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Обрач Со Тркалезна Цевкакитна Завршница : Дијамант-секач : женско затворање : Седло Метал : Златно Карат : 10 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 41,02 мм х 39,37 мм, дебелина од 2 мм вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена боја Кутија за подароци Со бел лак, совршена за чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Перу Полиран, 10к Жолто Злато, Обрач, Жица И Спојка, шарки.

Избор на купувачи..