• Неодамнешно
Мото Метал Алуминиум Раб МО ДЛАБОКО СИ 20х10ин Сјајна Црна Мелена Завршница, МО80021088318Н
zoom_in

Мото Метал Алуминиум Раб МО ДЛАБОКО СИ 20х10ин Сјајна Црна Мелена Завршница, МО80021088318Н

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Основана во 2002 Година Мото Метал е создаден за гласно. Оние кои на крајот стојат обединети за да ја одбранат својата личност на еклектичен бунт пред општеството. Не за мејнстримот за дивината. Мото Металните тркала се крајниот симбол на културата на непогрешливи поединци. Како и нивните сопственици, тие не играат според правилата. Тие се последниот дел од машината изградена за да ја оспори нормата – гласна и подготвена да испушти вилици. МОТО Метал Алуминиум Раб MO800 ДЛАБОКО ШЕСТ 20x10in Сјај Црна Бланширан Финиш, MO80021088318 N Модел Број - MO800 ДЛАБОКО Шест Производителот Дел Број-MO80021088318 N Болт Шема-8 X180 Офсет18 mm Задниот Простор-4.79.

Избор на купувачи..