• Неодамнешно
Мека Пеперутка Возрасни Крилја-Сина
zoom_in

Мека Пеперутка Возрасни Крилја-Сина

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој Мек Додаток За Крилја За Возрасни Пеперутки За Ноќта на Вештерките е лесен и низок додаток за одржување на вашиот костим. Тие се направени од издржлива мешавина од поли-памук со флексибилен дизајн кој нуди зголемено движење и ви овозможува да учествувате во активности што би биле попречени од вкочанети, жични крилја. Овие меки крилја на пеперутки имаат прекрасна шема во стилот На Монарх и доаѓаат во смели нијанси за ефект сличен на животот. Тие имаат удобни јамки за рамо и прст, така што лесно ќе ги раширите крилјата за драматичен изглед. Крилјата на костимите за пеперутки се дизајнирани имајќи го предвид стилот и удобноста и можат да се потпрат на грб кога не ги користите. Тие се добро прилагодени за носење со речиси секоја облека и нудат брз и лесен начин веднаш да го трансформирате вашиот ансамбл во прекрасен костим за пеперутка. Мека Пеперутка Возрасни Ноќта На Вештерките Крилја Додаток : Вклучува меки и свилени крилја, рамо петелки и прст петелки. Содржина на материјал : мешавина од поли-памук. Упатства за нега : чисто место. Една големина одговара на повеќето возрасни. Меки крилја од пеперутка достапни во сина, портокалова и Орхидеја. Поради сезонскиот волумен, внимателно разгледајте ги опциите за датум на испорака/испорака.

Избор на купувачи..