• Неодамнешно
Кетрин Маланддрино женски и женски плус В-врат-врат и краток сет
zoom_in

Кетрин Маланддрино женски и женски плус В-врат-врат и краток сет

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Утро, пладне или ноќ-кога и да сакате тотална удобност, достигнете го неверојатно шик и супер мек за спиење на Кетрин Маланддрино. Тоа е совршен избор за релаксирање. Моделот е 5'10 "и носи големина S. вклучува дво-парчен сет за спиење. Маица : опуштено вклопување; V-вратл; стилизирање на пулвер; кратки ракави. Шорцеви : стилизирање на влечење; еластична лента за половината за дополнителна удобност; чипка трим. 95% полиестер/5% спандекс. Машината за перење

Избор на купувачи..