• Неодамнешно
Допрена Од Природата Женски Органски Памучен Фустан Со Долги Ракави, Јаглен Хедер, Х-Голем
zoom_in

Допрена Од Природата Женски Органски Памучен Фустан Со Долги Ракави, Јаглен Хедер, Х-Голем

DEN 383.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Допрена Од Природата е бренд за органска облека посветен на создавање прифатлива, висококвалитетна и долготрајна облека. Нашата колекција женски фустани е изработена со 96% органски памук и 4% спандекс за меко, удобно и растегливо чувство. Нашите обрасци и отпечатоци ќе ве остават да се чувствувате забавно, енергично и модерно. Нашите фустани се совршени најважни за да ги додадете во вашата гардероба во мешавина од бои, отпечатоци и стилови. Допрена Од Природата Женски Органски Памучен Фустан Со Долги Ракави, Хедер Од Јаглен е одличен секојдневен фустан за додавање во гардеробата на секоја жена. Органски памучен женски фустан. Достапно со опции за вратот и вратот на екипажот и опции за кратки ракави и три четвртини ракави. Малку опремени преку телото. Направено со супер-мека, ребро-плетена органска памучна мешавина за удобно истегнување. Фустан хитови над коленото. Моделот е 5 стапки 5 инчи на нашата слика, големина 4, облечен Во мал фустан со големина. Достапен, висококвалитетен фустан изработен со врвна ткаенина.

Избор на купувачи..