• Неодамнешно
Атлетски дела машка сребрена серија атлетски чевли
zoom_in

Атлетски дела машка сребрена серија атлетски чевли

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чевлите за широка ширина на ширина на ширина на машки серии за мажи се лесни за ставање и полетување. Тие се карактеризираат со брзо затворање на ленти и перничена влошка за дополнителна удобност. Овие патики имаат не-обележувачки надворешни страни и јака и јазик. Затворање на брза лента. Перничена влошка. Не-означување на надворешната страна. Широка ширина.

Избор на купувачи..