• Неодамнешно
Џемпер за време на време и време на време на екипажот со долги ракави
zoom_in

Џемпер за време на време и време на време на екипажот со долги ракави

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Надградете го вашиот вонреден изглед со овој пат и џемпери на Tru Crewneck. Опуштеното детали за рамото на рамото на вклопувањето и трендот нуди изглед што ви е подготвен за викенд и застој. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави; капка рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : високо-ниско полите; странични отвори. Услови за екипаж на екипажот на жените од време и Тру.

Избор на купувачи..