• Неодамнешно
14к жолто злато мажи и жени 24 ѓердан со рамен ланец на ланец
zoom_in

14к жолто злато мажи и жени 24 ѓердан со рамен ланец на ланец

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

14 K жолто злато Машко и женско 24 "2,30мм рамен ѓердан од ланец на ланец со 060 мерач и заклучување на јастог. Со инспириран океански цврст поврзан елемент во умот, ланецот на маринер е задолжително за оние со страст за океанот длабоко како длабоко како длабоко како длабоко како длабоко како длабоко како длабоко самото море. Елегантно минималистичко парче накит, ова 14К злато и женско рамен ѓердан од ланец на ланец од 2,30 мм со 060 мерач и заклучување на јастог може да прободе каква било гардероба за сите прилики. Достапно во двата жолто/ бело злато со мноштво на мноштво на мноштво на мноштво на мноштво на мнозинство Должини и големини на ланецот за избор. Со затворач на јастог од јастог, ова широко користено затворање е украсено на овој ланец за лесно управување со безбедноста. Загарантирано е 100% задоволство. Ако има проблем со вашата ставка, можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто Произведен. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). Унисекс (мажи и жени). Жолто злато (жолта боја). Синџир на маринер. Возрасни/ постари/ тинејџери.

Избор на купувачи..