• Неодамнешно
Нема граници на печатење на помлади панталони
zoom_in

Нема граници на печатење на помлади панталони

DEN 383.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Една елегантна силуета и текстурален принт не прават граници, јуниорите печатат разгорени панталони модерните мора да ги имаат сезоната. Одликувајќи се со ласкави високи половини и пресек со целосна должина, овие разноврсни панталони ќе додадат трендовски талент на опремена маица или исечен џемпер. Толку удобно и стилски, ќе ги сакате повторно и повторно. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Blarsed Fil. Подигање и инсејм : високи; 32 "ИНСЕАМ. Затворање : Повлечен стил со еластична половината. Џебови : Ништо. Карактеристики : асортиман на печатење; запалена нога. Јуниорс печати разгорени панталони од без граници.

Избор на купувачи..