• Неодамнешно
Homeu Vanity Set, маса за облекување на шминка со отстранлив огледало во форма на срце и перничето столче, бело
zoom_in

Homeu Vanity Set, маса за облекување на шминка со отстранлив огледало во форма на срце и перничето столче, бело

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој модерен стилски сет на суета за суета доаѓа со огромно огледало и фиока за складирање. Табелата со својата фиока е одлична за складирање на целиот ваш накит. Голема таблета обезбедува простор за козметика и материјали за убавина. Ова е сигурно да додаде елеганција и стил во вашата спална соба Класичната европска маса за облекување не само што ја користи, бидејќи табелата за облекување исто така може да биде студиска маса, маса за кафе и странична табела.1 Големата табела и 4 фиоки нудат голем простор за складирање и ви помагаат лесно да се организирате Вашите накит, козметика и додатоци за коса. Ова огледало во форма на срце додава убаво loveубов чувство во вашата соба што ќе ве направи среќни секој ден.

Избор на купувачи..