• Неодамнешно
Фустан со краток ракав на лавот крал со здолниште за печатење животно
zoom_in

Фустан со краток ракав на лавот крал со здолниште за печатење животно

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој фустан на Лав Кинг е толку симпатичен за вашето мало девојче. Здолништето за печатење на леопард додава толку многу чистење на овој фустан. Твојата ќерка ќе сака да го носи овој удобен фустан на Лав Кинг! Симпатична фустан на Лав Кинг. Печатење на леопард.

Избор на купувачи..