• Неодамнешно
Црна кожа од не'рѓосувачки челик од дијамант и нараквица за крстос, 8,25
zoom_in

Црна кожа од не'рѓосувачки челик од дијамант и нараквица за крстос, 8,25

DEN 479.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете цртичка на возбуда во вашата облека со оваа не'рѓосувачка челик и плетенка црна кожа нараквица. Оваа привлечна нараквица со должина од 8,25 инчи изложува прекрасни дијаманти од 0,1 CTTW, испреплетени вкрстени дизајни. Обезбедува со фенси јастог од јастог од јастог за совршена безбедност, заедно со висока полирана завршница за долготраен сјај. Боја : Витматеријал : Црна кожа Димензии : Должина 8,25-инчен нараквица, 61мм x 12mm Charm Diamond Детали : Облик : Тркалезна тежина : 0,1 CTTWQUANTITY : Поставување 15вејли : ПРОНГИУРСКИ ДОГОВОР пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Земја на потекло : Кина Примарен челик дијамант од не'рѓосувачки челик црна кожа и нараквици на крстосници.

Избор на купувачи..