• Неодамнешно
Sofia фармерки Ча Ча Скока
zoom_in

Sofia фармерки Ча Ча Скока

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сега е забава .. кога ќе пристигнете во овој LBJ (малку црна џемпери) од фармерките на Софија од Софија Вергара во која има мека финиш на креп и широки, исечени нозе. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Ahora sí que comience la fiesta .. cuando llegues luciendo este lbj (pequeño mono negro) de sofia jeans de sofia vergara, con un un delecadado crepé y unas anas ans y cortas. Ексклузивен en. Приближно. Измалени мерења на моделот : висина : 5'10 ”, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”/Medidas aproximadas de la Modelo : estatura : 5'10 ", Cintura : 26", Busto : 33 ", Caderas : 36 ". Омилен модел носи големина S/la Modelo viste una talla pequeña (а). Приближно. inseam : 22-1/2 ”/largo de Enterepierna aproximado : 22 1/2". Опуштено вклопување/тале relajado. Сместен, деколте за рамото/Ескоте де Пунто Смок y Hombros descubiertos. Draped Flusk Accent со отворен бод и Trim/Detalle de Volante drapeado con ribete de puntada y ganchillo abierto. Отворени џебови на страни/bolsillos abiertos as los lados. Смешен половината/cintura de punto smock. Исечени, широки нозе/пирнас дел пантолони ans y cortas 100% вискоза. Машината за перење/лавадо А Máquina. Увезена/de увоз. И енергијата на овие облеки што ве прави да се чувствувате сигурни - облечете нешто што апсолутно го сакате.

Избор на купувачи..