• Неодамнешно
Графичка маица за фаќање на пеперутка на сунѓер јуниори
zoom_in

Графичка маица за фаќање на пеперутка на сунѓер јуниори

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Детски и Патрик се забавуваат! Модерен краток ракав со заоблен врв на полите. 65% полиестер / 35% рајон - машина за миење; Графички мета; Мала тежина; ТЕЕ со краток ракав; Автентичен лиценциран производ.

Избор на купувачи..