• Неодамнешно
Замена на сензорот за температура на течноста за ладење РС компатибилен со 2006- Субару Б Трибека 2006 година- Субару Форестер 4Цил 2.5L продаден поединечно
zoom_in

Замена на сензорот за температура на течноста за ладење РС компатибилен со 2006- Субару Б Трибека 2006 година- Субару Форестер

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Специфит на производи : Директен вид на фитмент : Директна замена Продадена : Продадена индивидуално Ноти : Тип на сечило; Femaleенски конектор; 2-први машки терминали на терминали OE Број : 22630 AA140 INTERCHANGE Дел Број : TX157.1581395,37888,22630 A140 Warranty : 1-годишна неограничена гаранција за изработка на неограничени производи од врвен квалитет на компоненти, ова е вашата најдобра опција и емитувана замена за вашата ребуција, Поправка и потреби за одржување-Одржување на потребите-Одржување на потребите-Одржување на потребите-Одржување на потребите-Одржување на потребите-Одржување на потребите-потреби за одржување Производ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Limited2010-2012 Forester XT Premium2011-2012 Forester XT Touring2008 Forester (submodel : 2.5 X, 2.5 XS, 2.5 XS Premium, 2.5 XT, Anniversary Edition, Sports 2.5 X, Sports 2.5 XT)2009-2012 Forester (submodel : X Limited, X Premium, X Touring) 2009-2010 Impreza 2.5 GT2010-2011 Impreza 2.5i Premium2008-2009, 2012 Impreza Sport2006-2007, 2010-2012 -2011 Impreza (подмодел : 2.5i, Outback Sport) 2006-2012 Impreza (Sumbodel : WRX, WRX STI) 2010 Импреза (подмодел : 2.5i Limited, WRX STI Special Edition) 2012 Импреза (подмодел : база, ограничена, ограничена, премиум, спорт, спорт, спорт Ограничен, Спорт Премиум, Турненг) 2010 Legacy 2.5 GT Turbocharged2008-2009 Legacy 3,0 R Limited2005-2006, 2008 Legacy GT Turbochgerged2005, 2007-2009 Legacy GT Limited2006-2009 Legacy GT Spec.B Turbocharged2009 Legacy (Demodel : 3.0 R, 3.0 R, 3.0 R, 3.0 R, 3.0 R, 3.0 R, 3.0 R Премиер) 2011-2012 Legacy (подмодел : 2.5 GT, 3,6 R, 3,6 R Limited, 3,6 R Premium) DOHC го заменува бројот на ОЕ : 22630 AA140. Број на размена на дел : TX157.1581395,37888,22630 AA140. Fits Select : 2010 Subaru Forester XS 2006.2008 Subaru Forester 2.5x 2007,2009,2011-2012 Subaru Forester 2.5x Premium 2006-2009 Subaru Impreza 2.5i 2013 Toyota Scion FR-S 2012 Subaru Impreument Impreza Premium 2010-2012 Subaru Outback 3.6 R LIMITED 2010-2011 SUBARU IMPREZA 2.5 I PREMIUM 2008-2009 SUBARU TRIBECA LIMITED 2006-2007 SUBARU B9 TRIBECA 3.0 H6/3.0 H6 LIMITED 2005 SUBARU LEGACY OUTBACK H6 R LL BEAN 2004 SUBARU LEGACY OUTBACK H6 3.0 LL BEAN 2006-2007 SUBARU LEGACY OUTBACK 3.0 R LL Bean 2008 Subaru Outback 3.0 R LL Bean 2011-2012 Subaru Legacy 3.6 R Limited 2008 Subaru Legacy GT Limited 2010-2012 Subaru Tribeca Limited/Touring 2010 Subaru Legacy 2.5 GT Limited 2009 Subaru Outback 2.5xt Limited 2009 Subaru Legacy 2,5 GT и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Избор на купувачи..