• Неодамнешно
Спакувана забава Среќна Денот на благодарноста 10.4 12.2 КТ. Овална плоча за еднократна употреба
zoom_in

Спакувана забава Среќна Денот на благодарноста 10.4 12.2 КТ. Овална плоча за еднократна употреба

DEN 455.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без разлика дали сте екстра благодарни за семејството, забавата или само храната- овие спакувани забава "Среќна Денот на благодарноста " 10.4 "x 12.2 " 8 ct. За еднократна употреба овални плочи ги фаќаат сите! Тешка и подготвена да ги задржите сите ваши страни ги прават овие задолжителни за секој празник на Денот на благодарноста оваа сезона. Овална плоча мери 10 ". Издржлив, дизајн на работ на работ за традиционален изглед. За еднократна употреба и го прави лесно чистење.

Избор на купувачи..