• Неодамнешно
Не'рѓосувачки челик полирана мајка на бисери жлебови со правоаголник манжетни
zoom_in

Не'рѓосувачки челик полирана мајка на бисери жлебови со правоаголник манжетни

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подигнете го вашиот личен стил со овие впечатливи врски со правоаголен челик манжетни. Овие врски со манжетни се одликуваат со впечатлива правоаголна мајка на Перл и жлебов дизајн, заедно со брилијантна полирана завршница за вечен сјај. Овие врски со манжетни се сигурни дека импресионираат. Метал тежина : 13,73 Грамсјева тип : ФИНЕКЦЕСОРИЈА Тип : Завршен правоаголник манжетни за врски : Висока полскалада : Менсметал : Нер! кутија со бел лак, совршен за чување или давање подароци. Проверка на потеклото : Кина не'рѓосувачки челик полиран симулирана мајка на бисери жлебови правоаголник манжетни - во цврст не'рѓосувачки челик - бесплатна кутија за накит подготвени за подароци.

Избор на купувачи..