• Неодамнешно
Женска Поли-Памучна Маица Со Кратки Ракави
zoom_in

Женска Поли-Памучна Маица Со Кратки Ракави

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисти време по време миење после миење.Забавно и непочитувано - подгответе се за модниот изглед пролет/лето со овие уникатни забавни бои кои изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријателите. Клементин Женски Поли-Памучна Маица Со Кратки Ракави.

Избор на купувачи..