• Неодамнешно
iPad Case Pro 12. Case 4 -та генерација, придружник серија со држач за моливи, серија на задниот капак, совршен натпревар за тастатура и предна покривка на Apple Smart, јаглен
zoom_in

iPad Case Pro 12. Case 4 -та генерација, придружник серија со држач за моливи, серија на задниот капак, совршен натпревар за

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Khomo i Pad Case Pro 12.9 Case 4 -та генерација 2020 - Придружник серија со држач за моливи - серија на задниот капак - Премиум материјал и високо квалитетно занаетчиство Обезбедете ја вашата заштита и стил на i Pad. Погодно за напишување и пишување со прицврстувачки тастатура на Apple Smart (не е вклучена) и вграден држач за моливи на Apple. Лесен за инсталирање и пристап до сите карактеристики, погодно за носење наоколу. Едноставно, но функционално, идеално за луѓето во движење. Ве молиме, прво проверете ја компатибилноста - на задниот дел од вашиот i Pad, бројот на моделот треба да каже A2229 A2069 A2232 или A2233 (Apple i Pad Pro 12.9 -инчен 4 -та генерација, објавен 2020). Совршено вклопување - Користете го со паметната тастатура на Apple и паметниот преден капак. , Пристаништата и копчињата се достапни w/o отстранување на куќиштето плус прецизно намалување на камерата и целосно функционална функција за спиење/будење . Заштита на гребење : Мека внатрешна постава обезбедува целосна заштита на екранот.

Избор на купувачи..