• Неодамнешно
Кејт и Лорел Силви модерни кругови и одење во кругови врамени постелнини текстурирани платно уметности поставени од Теју Ревал од Снажија, поставени сиви, совреме?
zoom_in

Кејт и Лорел Силви модерни кругови и одење во кругови врамени постелнини текстурирани платно уметности поставени од Теју Ревал

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете модерен апстрактен допир на вашиот простор со овој прекрасен уметнички сет. Овие кругови за танцување им даваат на вашите wallsидови одлична текстура и димензија. Рамка во САД во Ваунаке, Висконсин, овој уметнички сет на пловечки платно ќе биде задоволство да се погледне секој ден во вашата дневна соба, спална соба, расадник или која било просторија во домот. Овој уметнички принт исто така прави одличен подарок за родендени, празници или забави за затоплување на куќата. Печатено на платно завиткано од галерија и врамени со лесна рамка за полистирен, оваа wallидна уметност е лесна за прикажување на идот. Надворешните димензии се 23 инчи за 33 инчи за 1,6 инчи. Име на печатење : „871 модерни кругови флинен (лево) и 869 одење во кругови флинен (десно)“ Преодна платна wallидна уметност : Современа апстрактна уметност 2 парче поставено на врамено висококвалитетно платно завиткано од галерија. Надворешните димензии на дисплејот се 33 инчи за 23 инчи за 1,6 инчи. Материјали со висок квалитет : Печатено со UV-отпорни на мастила за детали за совршени слики и неверојатна длабочина на боја. Нашето премиум платно со висока напнатост се протега низ цврста површина за да се спротивстави на тресење. Премиум врамување : Нашата сопствена wallидна уметност има трајна модерна рамка што е направена со премија лесен полистирен и вклучува закачалки за лесно да висат на идот. Локално рачно врамени : Ние се гордееме со изработка и квалитет, така што нашата галерија завиткана платно е отпечатено и рачно вградено во Ваунаке, Висконсин, САД од домашни и увезени делови. Независен уметник дизајниран : Имиња за печатење „871 Модерни кругови и 869 Одење во кругови“ © 2022 Snazzyhues од Teju Reval. Проверете ја друга работа од овој уметник за да создадете ваш сопствен wallид на галеријата.

Избор на купувачи..