• Неодамнешно
Северозападната компанија Американско наследство кралско кадифен 50 60 Брат Волк Рашел фрла ќебе, секој
zoom_in

Северозападната компанија Американско наследство кралско кадифен 50 60 Брат Волк Рашел фрла ќебе, секој

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Семејството доаѓа на прво место на оваа колекција на американско наследство "Брат Волф" Кралскиот кадифен Рашел фрла од северозападната компанија! Ова смело, шарено и екстремно меко фрлање е дизајнирано со уметничка талент што прикажува волк и неговиот помлад брат зјапаат едни во други во шума. Материјалот на ова фрлање е супер кадифен, топол и познат по своите богати, заситени бои. Со исклучителна издржливост, ова фрлање 50-инчи од 60-инчи може да се користи во спалната соба за да се задржи топло, како декоративен wallид што виси или на отворено на пикник. Ова фрлање од 100 проценти полиестер има декоративно врзување околу рабовите. Колекцијата на американско наследство во која се наоѓа „Брат Волф“ на Даниел Смит, 50 “X 60“ Кралски кадифен Рашел : Големина : 50 "x 60" 100 проценти полиестерсупер-softmachine што може да се пее за лесна и удобна нега.

Избор на купувачи..