• Неодамнешно
Бетмен Аркам Најт - Ак Техника-Долг Ракав Возрасни 18-Ти, Црно-Медиум
zoom_in

Бетмен Аркам Најт - Ак Техника-Долг Ракав Возрасни 18-Ти, Црно-Медиум

DEN 250.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики материјал-100% претходно смалено висококвалитетно памучнокласично вклопување со долги ракави лента од рамо до рамо со двојно дно хемгендер-Возрасен Тип-Тип На Тисли - Колекција Со Долги Ракави - Бетмен Архам Најтимпринт - Бетмен Архам Најт/Ак Техника - Црна Големина - Средна Тежина - 0,7 килограми.- SKU : TCSSW10808 Карактеристики Материјал-100% претходно намален висококвалитетен памук. Класичен долг ракав одговара. Рамо до рамо снимање. Двојно дно полите. Пол-Возрасни. Тип-Маичка. Тип На Ракав-Долг Ракав. Колекција - Бетмен Аркам Најт. Отпечаток - Бетмен Аркам Најт/Ак Техника. Боја-Црна. Големина - Средна. Тежина на предметот-0,7 килограми. - ШКУ : ТЦСВ10808.

Избор на купувачи..