• Неодамнешно
Gerber Baby Girls Onesies® Бренд со долги ракави со долги ракави, 3-пакувања
zoom_in

Gerber Baby Girls Onesies® Бренд со долги ракави со долги ракави, 3-пакувања

DEN 112.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие брендови за брендови® од Гербер се удобни, слатки и обични. Секоја изработена во меко памучно ребро, ткаенина што може да дише вашето бебе ќе ја обожава и ќе се чувствува удобно да носи цел ден. Дизајнирани со долги ракави, така што тие се совршени за положување во поладно време. Спарете ги со нашите панталони за бебиња, чорапи за бебиња и капачиња за бебиња за целосна облека. Вклучува 3-пакети : Три каросерии со долги ракави. Проширување на деколтето на рамото на скутот и прицврстувачите на долниот дел од долниот дел за полесни промени. Совршено за мешање и совпаѓање. Печатење на екран со сјај. Одлично за положување. 100% памучно ребро. Машината што се мие/смалува суво. Увезени. Gerber Baby Girls Enyes® ​​Бренд со долги ракави со долги ракави.

Избор на купувачи..