• Неодамнешно
Инктастична Хронична Свест За Болка Носам Виолетова За Себе Маица Со Долги Ракави
zoom_in

Инктастична Хронична Свест За Болка Носам Виолетова За Себе Маица Со Долги Ракави

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Свесност За Хронична Болка Носам Виолетова За Себе Маица Со Долги Ракави. Инктастична Хронична Свест За Болка Носам Виолетова За Себе Маица Со Долги Ракави За Возрасни Машка Виолетова М. Свесност За Хронична Болка Носам Виолетова За Себе Маица Со Долги Ракави. 5.0 мл., претходно намалена 100% памучна унисекс маица, Беспрекорна јака од 1х1 ребро, манжетни за ребра, скриени шевови. Пепелта е 98/2 памук/полиестер, А Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. Црната Хедер е 50/50 памук/полиестер. Официјален инктастичен производ отпечатен во Соединетите држави. лента месец менс возрасни облека облека маичка.

Избор на купувачи..