• Неодамнешно
Лументо Цврст Празничен Секојдневен Мини Фустан Без Прерамки За Жени Бохо Секојдневен Фустан Со Бандо На Плажа Прикривање
zoom_in

Лументо Цврст Празничен Секојдневен Мини Фустан Без Прерамки За Жени Бохо Секојдневен Фустан Со Бандо На Плажа Прикривање

DEN 463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Дами Без Прерамки Мини Фустан,Дами Бохо Мини Цветни Печати Краток Фустан,Завој Цевка Без Ракави Течен А-линија Фустан Тип : Прерамки,Цветни Печати, Без Ракави, Појас,Надвор Рамо Боја : Црвена, Зелена, Црна, Сина (Опционално)Големина : С, М, Л, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестерска Должина : Должина На Минислиев : Сезона Без Ракави : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, филмови Содржина На пакетот : 1 Х Фустани : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Дами Без Прерамки Мини Фустан, Дами Бохо Мини Цветен Принт Краток Фустан, Завој Цевка Без Ракави Течен А-Линија Фустан. Стил : Секојдневен, Секси, Без Прерамки, Цветен Принт, Раб На Возбуда, Линија, Течна, Плисирана, Мини Должина. Еластично рушено елече и здолниште во а-линија, Многу удобно и дише.Овој прекрасен опуштен фустан може да се облече нагоре или надолу во зависност од приликата. Пар со : овој женски мини фустан оди совршено со сандали, влечки на плажа или високи потпетици. Повод : Пролет, Лето, Fall, Датум, Забава, Клуб, Плажа, Одмор, Свадба, Дома.

Избор на купувачи..