• Неодамнешно
Без граници јуниори памучни момчиња
zoom_in

Без граници јуниори памучни момчиња

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без граници Јуниори Памук Бојшорт - овие момчиња од Нобо Патон ги нудат целиот ден удобност, вклопување и стил. Исто така, ќе го сакате тесното опфатено еластично врзување на лентата за половината што нема да стиска или да се врзува. Плус, етикетата без ознаки значи слобода од досадни, изгребани ознаки. Направени од мек, памук за дишење, овие гаќички ќе ве одржат свежо. Дизајнирани со поп -бои и отпечатоци за забавен и флерт стил, овие гаќички имаат ниско ниво, седејќи далеку под копчето за стомакот со директен фронт. Одлична вредност користејќи високо квалитетен материјал со лесна грижа. Моделот носи големина S. стил на влечење. Целосно покритие. Jerseyерси : 95% BCI памук 5% спандекс. Ребра : 93% BCI памук 7% спандекс. Машинско миење ладен, нежен циклус, не бели, да се исуши, не се железо . увезени. Земја на потекло - Бангладеш.

Избор на купувачи..