• Неодамнешно
Freeman PFS пневматски 16-мерач внатре меч.
zoom_in

Freeman PFS пневматски 16-мерач внатре меч.

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Другите карактеристики вклучуваат брзо издание на џем за брз и лесен погон за пристап до сечилото кога прицврстувачот ќе се заглави, и едноставен удар за влечење за да се избегнат одложувања при вчитување на основните мечување.

Избор на купувачи..