• Неодамнешно
Единствени опции за столици со бар за бар за бар -шалтер Бургундија
zoom_in

Единствени опции за столици со бар за бар за бар -шалтер Бургундија

DEN 375.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Уникатните поволни цени на Барстол, направени од 95% полиестер, 5% спандекс, можат да ви помогнат да го скриете стариот стол, оставете го вашиот стар стол да изгледа како ново. Модниот цврст дизајн ќе донесе нов и луксузен изглед на вашиот дом. Овие функционални капаци на столчиња од бар може да ви заштедат пари со продолжување на животот на вашиот стол. Единствени опции за столици за бар -столче за бар -шалтер за кратки заднини. Со совршен истегнување и висока еластична лента, тие капаци на столици се лесни за инсталирање и погодни за нај кратки столици. Совршен за хотел, домашен бар -шалтер, бар, кафе, прослава, семејна трпезарија, итн. Машината што се пее. Ве молиме, измијте во ладна вода, не бели или железо. Проверка на потеклото : Увезени уникатни поволни капаци за столчиња за бар -столче за бар -шалтер Бургундски пакет 4 PCS Вклучен : Обвивки од столче од 4 парчиња x бар (не е вклучен стол.). Материјал : 95% полиестерска ширина на грбот : 14-17инч (35-43 см); Должина на седиштето : 14-17инч (35-43 см); Ширина на седиштето : 14-17инч (35-43 см); Дебелина на седиштето : 1,5-4инч (4-10см) . Дише и издржливо, без да се пилинг. Совршените ленти за истегнување и еластичните опсези го олеснуваат инсталирањето и полетувањето . Широко користете во хотел, домашен бар -шалтер, бар, кафе, бројач, итн. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 95% полиестер, 5% спандекс.

Избор на купувачи..