• Неодамнешно
Паметна игра - Рекреирајте голема душек за боење, диви животни
zoom_in

Паметна игра - Рекреирајте голема душек за боење, диви животни

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Паметна игра - Рекреирајте го голем душек за боење, диви животни - боењето е одличен начин за децата да ја подобрат координацијата на рачното око, боењето е уште подобро со употреба на еднократно боење. Мат за еднократно боење на дивите животни е. Обојте го душекот со вклучени 12 маркери за перење или какви било маркери за перење, а потоа само исплакнете со вода, оставете го да се исуши и повторно да ја обои. Душеците се лесни за складирање и можат да се склопат или да се тркалаат. Совладајте ја сценографијата следејќи заедно со вклучениот постер за боја. Погоден за возраст од 3 години и нагоре. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години. Паметната игра рекреирана голема душек за боење, диви животни : Возрасен опсег : 3 години и нагоре. Мат за еднократно боење. Боењето е одличен начин за децата да ја подобрат координацијата на рачно око. Мат за еднократно боење на дивите животни е 16 "x 24". Обојте го душекот со вклучени 12 маркери за перење или какви било маркери за перење, а потоа само исплакнете со вода, оставете го да се исуши и повторно да ја обои. Душеците се лесни за складирање и можат да се склопат или да се тркалаат. Совладајте ја сценографијата следејќи заедно со вклучениот постер за боја. ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

Избор на купувачи..