• Неодамнешно
Женски хеланки за Ноќта на вештерките
zoom_in

Женски хеланки за Ноќта на вештерките

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Удобните хеланки инспирирани од Ноќта на вештерките се забавен и празничен начин за славење на сезоната. Сензационален почеток на духовен изглед! Исклучиво на. Моделот е 5'10 “и носи големина S. висок пораст; тенок вклопување низ колковите и бутовите; слабиот нога. Повлечен стил; % Spandex/9% рециклиран полиестер. Машината што може да се пее. Увезени. Heanенски хеланки за Ноќта на вештерките од патот до славење.

Избор на купувачи..