• Неодамнешно
Атлетски работи женски основни меки салата шорцеви
zoom_in

Атлетски работи женски основни меки салата шорцеви

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Супер меки, супер слатки шорцеви од атлетските работи ве одведуваат од салата до грешки во без напор. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. среден пораст; приближно. Inseam : 4.5 ". Опуштено вклопување. Повлечете го стилизирањето со влечење. Увезени. Замалените салата за жени од атлетски работи.

Избор на купувачи..