• Неодамнешно
Корона Машка и голема машка графичка резервоар за плажа и лого, 2-пакет
zoom_in

Корона Машка и голема машка графичка резервоар за плажа и лого, 2-пакет

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ултра мека и освежувачка за ден на топло време! Овој маж со два пакувања на резервоарите има кул, шарени отпечатоци на бранови што паѓаат, лето сонце и логото на Корона. Изработени во мека и удобна ткаенина, овие машки резервоари се спаруваат со вашите омилени шорцеви или џогери за да се вратат и да се опуштат во стил-сега сте подготвени за викенд! Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови на резервоарот. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратот на лажичка; дизајн без ознака за дополнителна удобност; врзување на рака и вратот; Контрастно графичко печатење од предната страна. © Корона, сите права се задржани. Машки резервоари за корона.

Избор на купувачи..